Магазин «СтарДизайн» - це не тільки якісний товар але й сервіс високого рівня. Купивши двері у магазині «СтарДизайн» Вам не потрібно турбуватися про врізку та монтаж. «СтарДизайн» надає послуги по врізки дверної фурнітури, монтажу та демонтажу дверей! Врізка та монтаж дверей у нас здійснюють профільні спеціалісти на високоякісному обладнанні. У нас лише якісний монтаж дверей. На монтаж дверей ціна - від 550 грн!

Встановлення дверей – це наш профіль. Замовляйте врізку фурнітури та монтаж вхідних та міжкімнатних дверей разом з покупкою і насолоджуйтесь результатом. Ціну на врізку та монтаж/демонтаж дверей можна дізнатися при покупці товару або зателефонувавши на гарячу лінію.

Що таке правильні заміри дверей? Цим питанням задається кожна людина, котра прийшла до рішення заміни старих чи встановлення нових дверей. Щоб правильно вибрати двері потрібно точно знати розміри проєму та товщину стіни. Від товщини стіни залежить чи потрібні добірні планки, а від розмірів проєму залежить розміри дверного блоку. Знаючи точно всі ці параметри буде набагато простіше купити підходящі двері.
Основні вимоги для правильного заміру проємів для встановлення дверей:
Якщо Ви вибираєте вхідні двері, то важливо точно поміряти ширину та висоту (від стіни до стіни), а також переконатися в тому, що ніде немає встановлених у стіну дошок, оскільки двері мають монтуватися до міцної стіни. Якщо ж ваші розміри не збігаються з розмірами стандарту дверей, то монтажники магазину «СтарДизайн» запропонують Вам найкраще рішення даної ситуації – розширення, звуження або зміну висоти проєму.
При замірах проєму потрібно точно поміряти ширину, висоту та глибину проєму, для необхідності установки добірних дошок. Також у кожному випадку важливо врахувати установку інших елементів інтер’єру: підлога, плінтус, меблі, ремонт стін та ін. Знаючи точні розміри у магазині «СтарДизайн» Вам допоможуть підібрати найкращі варіанти дверей саме для вашого інтер’єру.
Як визначити самостійно чи потрібен добір?

Добір – це спеціальна планка, яка розширює дверну коробку коли товщина стіни значно товща. Її встановлюють для того щоб закрити певну ділянку стіни де не справляється коробка, також вона покращує загальний вигляд дверної конструкції.

Щоб правильно розрахувати необхідність встановлення добору треба правильно поміряти товщину стіни. Зазвичай товщина коробки 8-10см, якщо стіна у даному випадку товща, то однозначно потрібні добори. Виняток становлять лише Г-подібні телескопічні добори. У їх конструкції вже передбачене розширення але лише до певної ширини.

Якщо ж виявилося що добір ширший за різницю глибини проєму від коробки, то це не біда, адже вправні монтажники магазину «СтарДизайн» легко вирішуть цю проблему. В даному випадку добір розпускається по довжині до потрібного розміру та монтується у проєм.


Висота дверей дуже важливий і водночас складний момент. Якщо у Вас стандартні розміри висоти – 207см – то для Вас не виникне жодних проблем у покупці. Проте якщо у Вас не стандарт, то прийдеться шукати альтернативні рішення. Адже практично всі виробники виготовляють лише стандартні розміри.

Якщо ж стандартні розміри псуватимуть загальний вигляд приміщення, то як варіант потрібно буде замовляти двері нестандартного розміру. У магазині «СтарДизайн» кваліфіковані продавці-консультанти запропонують Вам найкращий для Вас варіант, а досвідчені монтажники здійснять правильний монтаж.

Як самостійно визначити сторону відкривання дверей?

Дуже просто! Станьте лицем до дверей зі сторони, де дверей відкриваються до Вас. Далі уявіть де мають знаходитися петлі? Якщо з права – то це праве відривання, якщо з ліва – ліве. Проте Ви можете скористатися в даному випадку послугами монтажника магазину «СтарДизайн».

Замовляйте повний комплекс монтажних та вимірювальних робіт від магазину «СтарДизайн» та не хвилюйтесь за монтаж дверей. Монтаж від магазину «СтарДизайн» - це професіонали своєї справи!

У магазині «СтарДизайн» оснащено спеціальне приміщення-майстерню для врізки дверей. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти які вправно та швидко виконають врізку дверної фурнітури на будь якому типі дверей. Якщо Ви придбали двері у магазині «СтарДизайн», то ваші двері можуть бути відразу ж надійно та якісно врізані та готові до подальшого монтажу.
Як визначити самостійно чи потрібен добір?

Дуже просто! Станьте лицем до дверей зі сторони, де дверей відкриваються до Вас. Далі уявіть де мають знаходитися петлі? Якщо з права – то це праве відривання, якщо з ліва – ліве. Проте Ви можете скористатися в даному випадку послугами монтажника магазину «СтарДизайн».

Замовляйте повний комплекс монтажних та вимірювальних робіт від магазину «СтарДизайн» та не хвилюйтесь за монтаж дверей. Монтаж від магазину «СтарДизайн» - це професіонали своєї справи!

Магазин «СтарДизайн» надає своїм клієнтам якісні послуги монтажних робіт. Якщо Ви придбали нові вхідні чи міжкімнатні двері Вам не потрібно турбуватися про демонтаж старих дверей. Наші кваліфіковані монтажники виконають демонтаж вхідних або міжкімнатних дверей швидко та якісно без будь якого пошкодження стін та підлоги.
Що таке демонтаж дверей?

Демонтаж дверей або іншого елементу інтер’єру – це комплекс певних монтажних робіт у ході котрих вилучається той чи інший старий елемент інтер’єру для заміни на новий або для будь якого іншого призначення. На ринку монтажних послуг розрізняють два типи демонтажу:

1. Якісний (акуратний) – самі двері та стіни залишаються практично неушкодженими. Це монтажні роботи з мінімальними збитками для інтер’єру/екстер’єру будівлі.

2. Неякісний (не акуратний) – це монтажні роботи виконані або халатно, або при умові, що після таких робіт переважно спостерігаються відбиті шматки облицювання стін, деформація форми самого проєму та пошкодження дверей.

Хід роботи демонтажу дверей:

Важливо! Не зважаючи на те, який спосіб демонтажу Ви обрали всі роботи потрібно виконувати обережно щоб не пошкодити стіни. Оскільки прийдеться після цього проводити ще й ремонт.

  • Підготувати всі необхідна допоміжні інструменти, щоб вони були на видному місці та легко досяжні при демонтажі;
  • Далі потрібно зняти з петель дверне полотно. Таким чином легше проводити демонтаж коробки;
  • Після цього потрібно зняти лиштву з усіх сторін, щоб був безперешкодний доступ до коробки;
  • Зняти коробку. Це основний процес демонтажу під час якого треба знайти місця кріплення та вилучити їх. В основному вони знаходяться в місцях врізки петель або в притворній частині замкового механізму. Далі прорізати монтажну піну навколо коробки і вийняти коробку.

Також варто пам’ятати, що вразі наявності доборів на дверній коробці їх також потрібно зняти для комфортності проведення подальших демонтажних робіт. Якщо ж у Вас дуже старі двері де замість монтажної піни стара штукатурка, що в’їлася в дверну коробку, то в такому випадку вам підійде тільки неякісний (не акуратний) демонтаж. Оскільки зняти дверну коробку без пошкодження буде дуже важко. Самотужки такий демонтаж буде важко виконати.

У будь якому випадку це не проста робота, тому що виконати її якісно краще запросити кваліфікованих майстрів-монтажників та бути впевненому в очікуваному результаті. Монтажники магазину «СтарДизайн» - це досвідчені професіонали своєї справи, що виконають роботу на найвищому рівні за стислі терміни.

Ви придбали двері і потрібен монтаж? Магазин «СтарДизайн» надає своїм клієнтам якісні послуги монтажних робіт. Якщо Ви придбали нові вхідні чи міжкімнатні двері Вам не потрібно турбуватися про їх встановлення. Наші кваліфіковані монтажники виконають монтаж вхідних або міжкімнатних дверей швидко та якісно.
Що таке монтаж дверей?

Монтаж дверей – це встановлення дверей в готовий проєм або часто такі роботи супроводжуються вирізуванням відповідних проємів у стінах. Важливо! Купуючи двері під готовий проєм важливо пам’ятати, що ширина та висота дверного блоку повинна бути меншою ніж сам проєм приблизно 2-4см для врахування місця на монтажну піну! Найкраще з цим справиться монтажник, котрий буде встановлювати двері.

  • Хід роботи:
  • Потрібно зібрати коробку;
  • Монтаж коробки;
  • Монтаж дверей;
  • Встановлення лиштви;

Необхідні матеріали: Монтажна пінка, Дерев’яні клинки та розпірки, Саморізи, Робочі рукавиці для захисту рук

Необхідні інструменти: Шуруповерт, Рівень, Пила по дереву, Зубило, Сверла

Збираємо та встановлюємо дверну коробку:

На рівній поверхні розпаковуємо коробку. Якщо коробка універсальна, то потрібно пилою виконати підріз під розмір проєму. Далі просверлюються отвори для саморізів і коробка збирається у П-подібну конструкцію.

Важливо! При зборі коробки необхідно зберегти правильну геометрію конструкції. Це дуже важливо для того, щоб двері правильно «сіли».

Фурнітура найчастіше встановлювати не потрібно, тому що вона повинна бути врізана правильно і акуратно ще у пункті продажу. Магазин «СтарДизайн» здійснює якісну врізку на сучасному високоточному обладнанні. Далі готова коробка встановлюється у проєм з полотном або розпірками на монтажні клинки іпо периметру проєму між полотном та стіною задувається монтажна пінка, котра під час висихання збільшується в об’ємі кілька раз та забезпечує міцність конструкції.

Важливо! Монтажна пінка агресивний для шкіри матеріал, тому потрібно одягати рукавиці!

Встановлення лиштви:

Багато сучасних виробників пропонують телескопічні коробки. В котрих коробка та лиштва йдуть однією конструкцією іде не потрібно нічого підрізати. В такому випадку лиштва просто закріплюється в паз коробки без підрізання кутів. Така конструкція дуже зручна особливо при потребі провести косметичний ремонт вона легко знімається і так само легко встановлюється назад. Проте якщо ви вибрали класичний варіант, то таку лиштву потрібно у верхній частині підрізати під кутом 45º і закріплюється на фінішні цвяхи.

Монтаж дверей справа клопітка та вимагає точності дій, тому краще довірити її професіоналам. Монтажники магазину «СтарДизайн» - це досвідчені професіонали своєї справи, що виконають роботу на найвищому рівні за стислі терміни.

Плануєте замовити монтаж дверей - завітайте до нашого Магазину Стардизайн.
Або телефонуйте і замовляйте у нас монтаж дверей. Львів, вул. Липинського, 36, вул. Кн. Ольги, 100К, або вул. Луганська, 8.