Сортувати:
На сторінці:

Аляска 901

7 246 грн.
Ідеально впишуться у сучасний інтер'єр будинку та наповнять його нереальною красою. Двері надзвичайно практичні і прості у догляді. Міжкімнатні двері придадуть свою ізюминку в інтер'єрі Вашої домівки. Завдяки своїй універсальності, вони можуть бути використані в будь-яких приміщеннях - від квартир і офісів до заміських будинків. Тільки в СтарДизайн можна побачити найкращий вибір міжкімнатних дв..

Аляска 901

8 695 грн.
Тип покриття міжкімнатних дверей – емаль. Такі забарвлення відмінно підходять для сучасно оформлення приміщення. Дверне полотно має вставку із матового скла, що буде пропускати промені світла із сусіднього приміщення. Двері від СтарДизайн будуть найкращим вибором для Вас!..

Аляска 902

6 826 грн.
Двері універсальні і водночас модні. Тип покриття - бейцований шпон. Різновид кольору дає можливість обрати для себе оптимальний варіант. Дверне полотно має вставку із скла у вигляді вузенької вертикальної смужки. Тільки найкращий вибір міжкімнатних дверей можна побачити в СтарДизайн!..

Аляска 902

8 191 грн.
Модель Аляска 902 представлена з покриттям емаллю. Чудова кольорова гама приємна для сприйняття людським оком. Дверне полотно має вузеньку вставку із матового скла, відмінно впишуться в сучасний стиль оформлення приміщення. Найкращий вибір міжкімнатних дверей можна побачити в СтарДизайн!..

Аляска 903

6 711 грн.
Відмінний вибір для Вас! Чудові приємні кольори, що чудово сприймаються людським оком. Дверне полотно покрите бейцованим шпоном.  Поєднуючи в собі механичну міцність та естетичність, він являється більш доступною альтернативою натуральному дереву, ідеально повторюючи його структуру. Міжкімнатні двері від СтарДизайн будуть чудовим вибором ..

Аляска 903

8 054 грн.
Дверне полотно прикрашене молдингом, що придає свою ізюминку дверям, виразна структура натурального дерева. Великий вибір кольору дає можливість підібрати для вас саме той варіант, який найкраще буде підходити для вашого інтер’єру. Ще більшого асортименту міжкімнатних дверей ви можете зустріти в СтарДизайн!..

Аляска 904

8 191 грн.
Двері відмінно доповнять інтер’єр у Вашому домі. Вставка із матового скла пропускатиме світло до приміщення. Матеріал покриття є довговічним і міцним, має можливість реставрування. Великий асортимент кольорової гами дасть можливість обрати для себе такий варіант, який найкраще підходить для вашого стилю оформлення приміщення. Найширший асортимент міжкімнатних дверей знаходиться в СтарДизайн!..

Аляска 904

6 826 грн.
Даний дизайн дверей підходить для багатьох стилів оформлення квартир. Дверне полотно покрите бейцованим шпоном - що добре адаптується до перепадів температурного режиму в приміщенні. На вигляд вони прості і водночас мають свою ізюминку завдяки вертикальній полосі . Двері є  простими по догляду. Дане покриття ідеально повторює структуру деревини. В СтарДизайн знаходиться найбільший асорти..
Показано з 1 по 8 із 178 (всього 23 сторінок)