Магазин підлоги та дверей пропонує Вам широкий асортимент товарі для будівництва та оздоблення інтер’єрів та екстер’єрів. У нас Ви можете придбати вишукану паркетну дошку з натуральної деревини, ламіновану підлогу під будь який стиль приміщення та на будь який смак, вхідні та міжкімнатні двері під будь який стиль та якісні підвіконня у широкій палітрі кольорів та декорів. Здійснити покупку товарів Ви можете наступними двома способами:

Безпосередньо здійснюючи покупку на сайті. Всі ціни, що вказані на сайті актуальні. Тут Ви можете відправити електронне замовлення нам на пошту star-design@ukr.net або зателефонувавши на номер гарячої лінії тел.: (097) 513-63-32 і наші продавці-консультанти нададуть Вам найповнішу інформацію про будь який товар, оформлять замовлення та відправлять Вам рахунок на оплату. Оплатити товар можна через грошовий переказ. Купувати в інтернеті зручно, а особливо з магазином «СтарДизайн»!

Ви можете завітати до нашого магазину підлоги та дверей «СтарДизайн» та детально оглянути товар, який Вам цікавий, а також оглянути величезну виставку інших товарів, що представлені у нас. Наші продавці консультанти із задоволенням нададуть Вам консультацію по всьому товару. Також тут Ви зможете оформити замовлення та, за наявності товару на складі, відразу ж забрати його. 

У нас діє безкоштовна доставка товару по м. Львів при умові замовлення товару на суму 50 000 тис. грн.
Знайти наш магазин Ви зможете за адресою:
м. Львів, вул. Луганська, 8
Магазин підлоги та дверей «СтарДизайн» (наступна будівля за "Рукавичкою" зі сторони ДБК)
м. Львів, вул. Липинського, 36
Магазин підлоги та дверей «СтарДизайн» (біля клубу "ZanziBar" і магазину "Плиточка")
м. Львів, вул. Кн.Ольги 100к
Магазин підлоги та дверей «Підлога Двері» (навпроти зупинки трамваю №3, ЖК “Нова Оселя” велика новобудова)